postheadericon ОБ’ЯВА. НОВИНИ.

Звіт керівника закладу дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) №31 “Калинка” Черкаської міської ради за 2022-2023 навчальний рік відбудеться 30.05.2023р. о 17.30. Форма проведення: офлайн. Запрошуються батьки, члени колективу та представники громадськості.

Заклад дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) №31 «Калинка» Черкаської міської ради отримав гуманітарну допомогу (генератор) від Фонду Міжнародної Солідарності (Fundacją Solidarności Międzynarodowej), відповідно до договорів, укладених між Черкаською міською радою та Фондом Міжнародної Солідарності (Fundacją Solidarności Międzynarodowej).

Дякуємо польському народу за підтримку!!!

Тематичний День відкритих дверей «Секрети здорового харчування наших дітей у закладі дошкільної освіти»

Місце проведення: заклад дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) №31 «Калинка» Черкаської міської ради.

Дата проведення: 01.02.2023 рік.

Мета заходу: ознайомити батьків з організацією із організацією харчування дітей дошкільного віку в ЗДО.

Програма дня відкритих дверей

1. Ознайомлення батьків із роботою харчоблоку та наших кухарів. Екскурсія на харчоблок (обов’язкові халати, захисні маски та бахіли);
  2. Круглий стіл з питання «Організація харчування дітей у ЗДО».

Розгляд питань:

• Нормативно-правове забезпечення харчування дітей у закладах дошкільної освіти:

– Інструкція з організації харчування;

– Постанова КМУ від 24.03.2021р. №105;

– Аналіз норм й Порядок організації харчування в закладі дошкільної освіти;

– Режим харчування у ЗДО.

– Чинники, що впливають на культуру харчування дітей (поради для батьків).

– Перспективне меню на зиму 2022-2023р.

– Вартість харчування у ЗДО (Рішення ЧМР про встановлення вартості харчування на 2023 рік).

– впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).

• Відвідування сніданків, обідів та вечері протягом дня  (ознайомлення з меню, вигляд порцій, сервіровкою столу, чергуванням дітей).
  • Індивідуальні консультації сестри медичної старшої з питань організації харчування та вітамінізації дітей вдома.
  • Підсумок. Побажання та пропозиції батьків щодо організації харчування дітей у ЗДО (аналіз попередньо проведеного анкетування батьків з питань організації харчування дітей у ЗДО і вдома).